?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Коли була дуже мала, здається хотіла бути медсестрою. А потім підросла і захотіла стати льотчиком реактивного літакта. В 10 чи 11 класі я навіть знайшла якесь льотне училище, але прикинула, що мене туди не візьмуть :)

В універі вчили силі силенній речей, але поверхово, тобто абсолютно ідентичні знання можна отримати просто зацікавившись темою і кілька дінв інтенсивно пошукавши інфу по ній. Так от із цього вороху (або не з нього, але тоді виникає питання нащо були оті 5-6 років) треба обирати щось одне. І от як? Як із півтора десятка більш-менш цікавих та практично рівнозначних занять вибрати щось одне?

Цікаво, як ви обирали своє покликання? :) і чи співпадає воно із дитячими побажаннями?

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
actrisavesna
Apr. 28th, 2010 11:56 am (UTC)
не знаю, покликання ли то, чем я сейчас занимаюсь ))
выбрала ТВ совершенно случайно, вернее, оно выбрало меня :) в институте подрабатывала переводчиком, а на 5 курсе попалось объявление о вакансии секретаря в медиа-компании - даже не было указано, в какой сфере и какая именно компания. Ну само слово "медиа" оч привлекло, все мы когда-то мечтали стать журналистами, ну или работать где-то там, а что именно делать - это детали :) в общем, сходила на собеседование и как-то подозрительно сразу взяли, уже на след. день вышла на работу - на полдня, после пар. Потом пары закончились - писала диплом на работе. Получила диплом (к тому времени почти год отсидела в приемной уже) - во-первых, сама уже хотела куда-то перейти, ну и как-то у нас заведено, что после года в приемной можно уже куда-то проситься дальше - перешла в соседний с приемной департамент на только что созданную вакансию, где до сих пор и работаю :)Очень помогло, что сидя в приемной, перезнакомилась со всеми ключевыми людьми и всеми службами, приблизительно представляла себе, что и как.
Департамент планирования и закупки программ, занимаюсь изучением иностранных рынков. Естественно, с детскими мечтами ничего общего не имеет - даже предположить тогда не могла, что люди могут таким заниматься :)

а какие у тебя варианты?

ты меня очень расстроила (или наоборот успокоила:) ) с насчет учебы. Ты ИПСА заканчивала? как-то год назад где-то накрыло меня осознание, что училась я фигне в институте, и что надо было идти на ИПСУ, а оказывается, и там фигня...
turtle_paradise
Apr. 28th, 2010 12:30 pm (UTC)
Варіанти: різні варіації (в залезності від об'єкту) аналізу в т.ч. моделювання, прогноування; ризик-менеджмент (також із варіаціями сфери застосування); робота із даними та базами даних.
Якщо деталізувати виходить багато, і все цікаво.

Я б не сказала, що зовсім фігня... скоріше все чесно: із самого початку кажуть "широка спеціальність - можна всюди влаштуватися" і так воно і є - варіантів купа :) і що б я не обрала - усе буде по спеціальності :)))) (те, що я вже перелічувала - це далеко не усе, це скоріше цікаве мені із того усього).
По моєму, краще вже поверхнево про все на світі, ніж поверхнево про щось одне (я недавно спілкувалася із однією дівчиною, вона географ і варіантів "по спеціальності" у неї аж три: школа/вуз, картографія і турфірма, причому в другу не беруть бо не володіє сучасним ПО, а в третю - документацією якоюсь там).
( 2 comments — Leave a comment )